Dlaczego staś tarkowski był sprytny

Pobierz

Opiekuńczy, troskliwy i odpowiedzialny za powierzone mu osoby, dbał i …Lubił rozmawiać z robotnikami którzy budowali kanał Sueski.. Lubił …był odważny -cechowała go odwaga jedną z jego cech była wytrwałość wyróżniał się sprytem odznaczał się spostrzegawczością można u niego zauważyćCharakterystyka Stasia Tarkowskiego.. W chwili, gdy zaczyna się akcja …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Staś Tarkowski to główny bohater powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".. Pochodził z Polski, jego ojciec był inżynierem Kampanii Kanału …Pozytywną cechą Stasia była ofiarność.. Staś to główny bohater powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy ".. Proszę czekać.Staś Tarkowski był pracowity gdy musiał opiekować się siostrą.. Chodzi o to ,że mam za zadanie napisać, Zdarzenia/Sytuacje w których Staś Tarkowski był : Dobry,Troskliwy,Wytrwały …podaj kiedy Staś Tarkowski był: sprytny pomysłowy mądry, dobry opiekuńczy rycerski, wytrzymały wytrwały, dumny, zwinny.Po porwaniu Staś się zmienił.. Staś Tarkowski urodził się i wychował w Port Saidzie.. Staś Tarkowski to chłopiec, który jest godny miana bohatera.. Traktował …blocked.. Urodził się i wychował w Port-Saidzie pod opieką ojca - Polaka, który …Szkoła Podstawowa.. Znał języki obce, takie jak: angielski, polski, francuski, arabski, a nawet język ki-swahili..

Lektura "W pustyni i w puszczy" Kiedy Staś Tarkowski był sprytny?

Za to że bronił swoją siostrę , mimo wszystko nie bał się , i w każdej trudnej sytuacji potrafił sobie poradzić.. Żebrał o jedzenie i oddał dziewczynce ostatni łyk wody.. Zawsze trafia do celu.. (,,w pustyni i w puszczy") proszeeee na …Znał języki obce, takie jak: angielski, polski, francuski, arabski, a nawet język ki-swahili.. Był też tolerancyjny, nie przejmował się, że jego kolega - Kali ma inny kolor skóry.. blocked zapytał (a) 03.05.2009 o 13:25.. Lubił … Musiał szukać dla niej jedzenia i to było troche niebezpieczne ale chciał pomóc siostrze.Nawet pomimo tego,że był od presją i oczywiście jak każdy bał się to jednak nie okazywał tego,aby nie robić większej paniki.Moim zdaniem Staś Tarkowski był …Dlaczego Staś Tarkowski z opowieści W pustyni o w puszczy był odważny, męzny, sprytny pomysłowy mądry wytrwały wytrzymały dumny opanowany zwinny i opiekuńczy …Staś Tarkowski - charakterystyka.. Nie mógł wyrzec się wiary mimo grożącej …Charakterystyka Stasia Tarkowskiego Cechy Przykłady Przedstawienie Staś …Był bardzo wysoki i mądry.. Miał on 14 lat, urodził się w Port-Saidzie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ jaki Staś Tarkowski był przed porwaniemBył bardzo wysoki i mądry.. Staś był towarzyskim chłopcem.. Był mężnym czternastoletnim …Napisz wypowiedź argumentacyjną na temat: Czy Staś Tarkowski mógłby być wzorem do naśladowania dla współczesnej młodzieży?.

Zachowywał się jak dojrzały mężczyzna, był bardzo odpowiedzialny, sprytny i stanowczy.

Staś był towarzyskim chłopcem.. Chłopiec był bardzo sprytny, odważny, opanowany, pomysłowy, wytrzymały i miał silną wolę.. Prosze także (jezeli jest taka …Dlaczego Staś Tarkowski był: odważny ,meżny pomysłowy,mondry,sprytny opiekuńczy,rycerski wytrzymały ,wytrwały dumny opanowany ,zwinnyDlaczego Staś Tarkowski był Wytrwały?. Uważał, że Staś jest bardzo pozytywną …Nie bałabym się, że coś mi się przy nim stanie.. Jego ojcem był Polak, a matką Francuzka.. Uważał, że Staś jest bardzo pozytywną …Staś wykazał się sprytem, odwagą i pomysłowością, dzięki której najpierw zbiegł z niewoli u zwolenników Mahdiego, a następnie powrócił z Nel bezpiecznie do rodziny, by …odpowiedział (a) 25.10.2011 o 18:22.. Był odważny kiedy szedł przez niebezpieczną puszczę po lekarstwo dla Nel kiedy zachorowała na febrę.Gdy odmówił Mahdiemu przyjęcia jego wiary wykazał się …Po porwaniu Staś się zmienił.. Zachowywał się jak dojrzały mężczyzna, był bardzo odpowiedzialny, sprytny i stanowczy.. Lubił rozmawiać z robotnikami którzy …Zapytany, czy chce od tej pory być wyznawcą islamu, patrząc prorokowi w oczy z podniesioną głową odparł, że jest chrześcijaninem.. Znał języki obce, takie jak: angielski, polski, francuski, arabski, a nawet język ki-swahili..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt