Test ze znajomości tajemniczego

Pobierz

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Fajna lektura.. Czerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. Rude b. Czarne c.. Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród.. nie ma tu o kluczu do tajemniczego ogrodu!Wydany w 1909 roku "Tajemniczy ogród" przyniósł jej dużą sławę i zaliczany jest w poczet najlepszych utworów pisarki.Głównymi bohaterami powieści.. 1) Mary Lennox urodziła się w: a) Anglii b) Indiach c) Ameryce d) Chinach 2) Rodzice Mary a) zginęli w pożarze b) zginęli w wypadku kolejowym c) zmarli podczas epidemii cholery d) zostali uprowadzeni przez Hindusów 3) Pastor Craford a) zaopiekował się na pewien czas Mary b .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" sprawdza, jak dobrze znasz przygody Mary, Dicka i Colina, czyli bohaterów powieści.. Łąki na których rosną wrzosy, zioła, niskie krzewy, a wśród nich żyją różne zwierzęta (lisy, króliki, kucyki).. Czerwone krzesło" - test 3 "Panna z mokrą głową" - test 1 "Panna z mokrą głową" - test 2 "Pollyanna" - test 1 "Pollyanna" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 1 "Tajemniczy ogród" - test 2Wypracowanie na temat lektury Tajemniczy ogród " PROSZE.. Dziewczynka urodziła się w Indiach .test ze znajomości lektury tajemniczy ogród.pdf (22 KB ..

!Test ze znajomości lektury 1.

Pewnej nocy obudził ją płacz.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Przeczytaj uważnie pytania i odpowiedz na nie pisemnie.. Rozwiąż test ».. Zrób nasz quiz, by się przekonać, ile pamiętasz z tej lektury szkolnej.. 6 11.Jakiego koloru miał włosy Dick?. Kto zaopiekował się Mary po śmierci rodzicówHA.Jak Ci coś przeszkadza to po co robisz ten test?Miło by Ci było jak byś się starał kilka godzin i ktoś Cię tak hejtuje?Patrz na siebie nie na innych,czasami tak trzeba.Idź se do ljstra i spójrz do niego.Co widzisz?Złego człowieka,który hejtuje innych.przestań Odpowiedz UsuńPlik sprawdzian ze znajomości tajemniczego ogrodu.pdf na koncie użytkownika yhkang4864 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Tagi dla tego testu: nauka,myślenie.. rozgrywa sie w przeciagu kilku miesiecy (od wczesnej wiosny do jesieni) pod koniec XIX wieku.. Pierwszą osobą, która została zaproszona do tajemniczego ogrodu, była: a) Pani Medlock, b) Marta Sowerby, c) Zuzanna Sowerby, d) Ayah.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Super!.

Rozwiąż test.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.

Tym, że w domu straszy 10.Ile lat miał Dick?. Witam mam na jutro zadanie domowe.. ogrod".Tajemniczy ogrod test ze znajomosci tresci lektury Sprawdz swoja wiedze na temat lektury .Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. Jakim dzieckiem była Mary, gdy mieszkała w Indiach?. Pani Zuzanna powiedziała do Colina: "Moje drogie dziecko!. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2. Podaj swoje imię:9.. Ile lat miał Dick?. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. Blond 12.Jakie zwierzęta znalazła Mary podczas wędrówki po domu?. Tym, że pomocnicę kucharki bolą zęby b. Tym, że wyje pies c. Mary Lennox jest bohaterką książki pt. "Tajemniczy ogród".. Pragnął sam pokazać ojcu , że jest już zdrowy i może biegać jak inne dzieci.. Dominika Bielas fot. Adobe StockLista pytań z lektury Tajemniczy ogród.. Strasznie ciekawa lektura!. Szczury b. Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?. :D. dodany: 2015-03-02 20:44:38, przez: Gabrysia"Magiczne drzewo.. Z jakiego powodu zmarli rodzice Mary?. a.Plik test ze znajomości tajemniczego ogrodu.pdf na koncie użytkownika sandeepsnair9 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1..

Podaj swoje imię:Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.

Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytali.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród".. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Zawiera 11 pytań.. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. "Tajemniczy ogród" to piękna powieść dla dzieci, którą warto przeczytać nie tylko do szkoły.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. a) w Anglii b) w Ameryce Północnej c) w Indiach 3.. ", gdyż: a) kochała go jak syna, b) czuła, że dziecko potrzebuje miłości, c) była dla niej ważny, d) wszystkie odpowiedzi są poprawne.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Zawiera 16 pytań.. Rozpocznij test.. Idąc za głosem trafiła do pokoju Colina.. Zapraszamy!. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

17.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.

Gdzie Mary urodziła się?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa.. brawo!14.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Gdzie wychowywała się Mary?. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora.. Przygotowanie do sprawdzianu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt