Prezentacja dorobku zawodowego na

Pobierz

Od dnia 1 września 2011 roku rozpoczęłam staż na stopień nauczyciela mianowanego.Transcript.. 6 KN dokonuje oceny dorobku zawodowego nauczyciela za okres stażu, w terminie nie dłuższym niż 21 dni od dnia złożenia przez niego sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego.. Opis i analiza sposobu realizacji wymagania niezbędnego do pozyskania kwalifikacji na stopień nauczyciela dyplomowanego.. musi być sporządzona na piśmie i zawierać uzasadnienie oraz pouczenie o możliwości wniesienia .. W Szkole nr 4im.. Prezentacja została przygotowana na platformie .. Zamiast typowej i nudnej prezentacji przygotuję dla Ciebie prezentację, która oczaruje .W filmie zwracam uwagę na najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli podczas prezentacji dorobku zawodowegoWychodząc naprzeciw Waszym pytaniom o multimedia, prezentacje, pomysły na zaprezentowanie siebie przed obliczem komisji podsyłam Wam ten materiał.. odwołania.. Korzystanie z e-dziennika.Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego.. Nauczyciel wychowania przedszkolnego.. W Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lubaczowie.. 3 pkt 1 - Umiejętność wykorzystania w pracy metod aktywizujących ucznia oraz narzędzi multimedialnych i informatycznych, sprzyjających procesowi .kontraktowy ma zaprezentować dorobek zawodowy, a nie realizację zadań z planu rozwoju..

Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela.

Dlatego prezentacja nie musi być wiernym odzwierciedlaniem planu/sprawozdania, powinna zawierać tak dobrane zadania, aby przekonać członków komisji, że nauczyciel spełnił wymagania poprzez realizację przedstawionych działań.Prezentacja dorobku zawodowego § 12.. Sonowiec.. Jednak pamiętajcie, że jeśli korzystacie z bezpłatnej wersji, nie będzie możliwości pobrania prezentacji i trzeba będzie ją odtwarzać z urządzenia podłączonego do internetu.Blog.. Możesz wykorzystać tutaj klasyczną prezentację komputerową lub opowiedzieć o dorobku własnymi słowami.. Na pewno powinna pojawić się jakaś krótka prezentacja autora, informacja o stażu, a następnie należałoby w oparciu o zapisy poszczególnych wymagań referować co się w okresie stażu zrobiło.Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela stażysty ubiegającego się o nadanie stopnie nauczyciela kontraktowego.. 01.09.2018 r. Nauczyciel otrzymał ocenę dorobku zawodowego, ale nie złożył wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego do ; .. Wykorzystywanie kreatorów i generatorów do przygotowania dyplomów i podziękowań.. Prezentacja programu PowerPointPrezentacja dorobku zawodowego W sprawozdaniu z realizacji planu rozwoju zawodowego i prezentacji dorobku zawodowego należy wziąć pod uwagę: • układ podkreślający zawartość merytoryczną, • urozmaicenia prezentacji podwyższające jej atrakcyjność, ale nie przesłaniające jej zawartości merytorycznej, Ula Oszywa..

... Brak oceny dorobku zawodowego .

Obrońców Westerplattew Wyszkowie pracujęna stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.. Korzystanie z platformy Padlet, MS Office 365 oraz komunikatorów Messenger, WhatsApp.. z 2018 r., poz.1574)Awans zawodowy - prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela.. Po pierwsze- masz zaprezentować dorobek zawodowy za okres stażu.Prezentacja dorobku zawodowego to nieodzowna część procesu awansu nauczyciela.. Dlatego prezentacja nie musi być wiernym odzwierciedlaniem planu, powinna zawierać tak dobrane zadania, aby przekonać członków komisji, Ïe nauczyciel spełnił wymagania poprzez realizację przedstawionych działań.Autoprezentacja dorobku zawodowego.. 30, 2021zaprezentować dorobek zawodowy, a nie realizację zadań z planu rozwoju.. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.Geniallna prezentacja dorobku zawodowego, czyli prezentacja podsumowująca staż w Genially 22 czerwca 2021 25 czerwca 2021 Zakończ swój staż geniallnie, czyli jak szybko i przyjemnie przygotować piękną prezentację na zakończenie stażu!. A gdyby tak podejść do tematu innowacyjnie i kreatywnie?Plik prezentacja dorobku zawodowego.zip na koncie użytkownika jazloza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela stażysty ..

Prezentacja dorobku zawodowego - od czego zacząć?

zmianami Dz. U. z 2018 r poz. 1574.zgodnie z art. 9c ust.. i w ciągu .. ocena .. Agnieszka Misztal.. Anna Radwańska Nowy Targ 24.08.2021.Monika Kęsicka Prezentacja Dorobku Zawodowego Monika Kęsicka Prezentacja Dorobku Zawodowego informacjedotyczące stażu oraz stanowiska pracyCzas trwan .. Na podstawie Rozporządzenia Misnistra Edukacji Narodowej z dn. 26.07.2018 w sprawie uzyskania stopni awansu zawodowego nauczycieli (Dz.U.. Prezentacja dorobku zawodowego Plan Rozwoju Zawodowego opracowany został na podstawie następujących aktów prawnych:- Ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r.- Karta Nauczyciela (Dz.U.z 2018 r., poz.967 z późn.. 169,00 zł 67,80 zł ilość Awans zawodowy - kreatywne pomysł na prezentację dorobku zawodowegoAnna Kowalska, SP w Koszalinie Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela stażysty na stopień nauczyciela kontraktowego Rozporządzenie MEN z dnia 26 lipca 2018 r. W sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli z późn.. § 8 ust.. mgr Agnieszka Bańska01.09.2018 - 31.05.2021.. Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.. zm.);- Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018r.. .Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się awans na stopień nauczyciela mianowanego Szanowni Państwo, Nazywam się Małgorzata Dąbrowska, jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku oligofrenopedagogika oraz studiów podyplomowych zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną..

Rozporządzenie w sprawie awansu zawodowego (26.07.2018r.)

Komisja egzaminacyjna zapoznaje się z oceną dorobku zawodowego nauczyciela i sprawozdaniem z realizacji planu rozwoju zawodowego oraz przeprowadza egzamin, podczas którego nauczyciel: 1) prezentuje dorobek zawodowy;Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego Moniki Bickiej ubiegającej się o awans na stopień nauczyciela mianowanego W roku szkolnym: Moje kwalifikacje Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego z 9 letnim stażem pracy pedagogicznej zatrudnionym na czasPrzykładowe prezentacje dorobku zawodowego na różne stopnie awansu zawodowego nauczyciela, Szablony slajdów, które możesz dopasować do swoich potrzeb, Gotowe grafiki do wykorzystania w prezentacji dorobku, ale też na lekcjach.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Prezentacja Agnieszki.pptx - Google Slides.. RODN "WOM" w CzęstochowiePrzygotuj prezentację dorobku nauczyciela w formie filmu, ulotki lub strony www albo jeszcze inaczekj - pokaże ci jak i zrób wrażenie na komisji egzaminacyjnej!. Nowe rozporządzenie w sprawie awansu zawodowego nauczycieli nakłada na Ciebie nowe wyzwania w awansie.. Agnieszka Misztal.. kontraktowego.. Kończysz awans zawodowy, piszesz sprawozdanie i nie masz pomysłu w jaki sposób zaprezentować dorobek zawodowy na stopień nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt