Opisz swój weekend po angielsku w 10 zdaniach

Pobierz

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. poleca85% Język polski .. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Po południu poszłam do domu.. 2016-09-07 16:56:29Zadanie: opisz swój weekend po angielsku w czasie past simple proszę o pomoc .. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście, byli.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. ( on lubi grać ) to słowo like , które .Opisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] językOpis wakacji po angielsku: wstęp.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. To nic trudnego!. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadJak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 lut 2020 O pracy zdalnej, czyli nieoczekiwany test osobowości..

opis weekendu po angielsku.

Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. Po obiedzie mam czas wolny.. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. Już o 7 wstaję.. Jem śniadanie i się ubieram.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Mieszkam w Krakowie z moją rodziną: moją mamą, moim tatą i moimi dwoma braćmi.. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis weekendu po niemiecku.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Codziennie wstaję o6rano.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

Co robiłeś?. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Obiad mam o 15:15.. 2014-07-08 12:10:20weekend zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Szpila_Figielek ( -1,520 ) [Gimnazjum] edycja 12 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-opisz swój typowy weekend po angielsku (formy czasu Present Simple) . '. Ja chodzę do szkoły ' bo wciąż chodzi się tej szkoły .. I like suborning on the hat sand.Proszę zapisać w zeszycie, po angielsku nazwy: 1) pięciu rzeczy, które widzicie wokół siebie; 2) pięciu rzeczy, które słyszycie wokół siebie; 3).. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. W zdaniach twierdzących w trzeciej osobie liczby pojedynczej czyli ( on , ona , ono ) do czasownika dodajemy końcówkę ' s ' lub ' es ' np masz ' He like play '.. W niedzielę nie śpię długo.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Przydatność 80% Jak tworzyć zdania w czasie Past Simple?. Biorę prysznic i idę spać.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. rzeczywisty obraz.. Nie bardzo wiedziałem dokąd mam się wybrać na najbliższy weekend i wtedy lekarz polecił mi Soplicowo , jako cichy zakątek Polski będący według niego..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Gdzie byłeś?. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. poleca 81 % .. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Mój dzień.. W domu odpoczywałam.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Past Simple - czas przeszły prosty.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po angielsku Rozwiązanie: mam na imię anna mam 12 lat mieszkam we francji w paryżu z rodzicami i siostrą siostraW kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week..

2017-03-26 14:04:16Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Moje wątpliwości zostały potwierdzone w sąsiednich dworkach .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Zrobiłam zadanie domowe .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swój dom Podobne tematy.. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. Przegląda 0 8 pkt - 21.12.2020 (08:32)Opisz swój ostatni weekend.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polski Autor edytował treść zadania 14.11.2011 (22:15), dodano Opisz swój ostatni weekend mając rodzine.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polskiPrzykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt