Posłuchaj dialogu w sklepie

Pobierz

Homework- ćwiczenia strona 44.. 4 Posłuchaj dialogu jeszcze raz i wykonaj zadanie 4/105.. 23 października 2018 Nagrania audio Dialog, przydatne zwroty, rozmowa.. Zapoznaj się z tłumaczeniem zwrotów z dialogu: Have you got this T-shirt in blue?. Cała płyta dostępna jest TU - kliknij TU.. Wysłuchasz dialogu, w którym Ania instruuje mnie jak najkorzystniej kupić książkę w sklepie internetowym.Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie ul. Morcinka 20 43-430 Skoczów (+48) 33479-30-20 Galeria zdjęć .Posłuchaj dialogu w ćw.1 na stronie 105, nagranie 3.19.. Posłuchaj nagrania do zadania 1 na stronie 79 w podręczniku (2.43).. Takie ćwiczenia pozwalają na sprawną i efektywną naukę w domu.. "Pan Tadeusz" - reportaż Magdy Skawińskiej [POSŁUCHAJ] (Reportaż w Jedynce) Tadeusz Różewicz dorastał w okresie .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. - Czy ten podkoszulek jest też w kolorze niebieskim?. - Te podobają mi się.. Którą grę wybiera Jenny?. W czym mogę Pani pomóc?. W wolnym czasie gram w squasha.Przykładowe dialogi angielsku!. ***** Lesson 34 15th/16th/17th/18th/19th June (wybierz datę) Topic: What do you know about Sherlock Holmes?Wszystkie zadania dostępne w naszym serwisie są rozwiązane przez germanistów i nauczycieli, uczących w szkołach, dzięki temu bez problemu możecie sprawdzić poprawność wykonanych przez siebie zadań i upewnić się, czy nie popełniliście błędów..

Zad.3 Posłuchaj dialogu w sklepie.

Poniżej znajdziesz dwa przykładowe dialogi - w sklepie spożywczym i odzieżowym.. Poćwicz czytanie tego dialogu (możesz powtarzać po nagraniu).. Zapraszam do oglądania.. Posłuchaj raz jeszcze.Dopasuj co mówią dziewczyny o grach a-c.. Napisz w zeszycie, na co rozmówcy wydają swoje .Klasa 8c.. 3 str. 59 posłuchaj informacji o pieniądzach używanych w trzech różnych krajach.. Przeczytaj i posłuchaj dialogu z zad.. Jak tam dojechać?. Zobacz wpisy.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Dodaj komentarz.Temat 12: In a clothes shop - dialogi w sklepie odzieżowym.. 2aprzepisz do zeszytu zdanie do zrobienia dialogu w sklepie, potem posłuchaj nagrana i sprawdź.. Pozostajemy w temacie ubrania (Kleidung) podczas zakupowych szaleństw.. Załączam fotkę - w końcu!. Co chce kupić Jade?. 5 Uzupełnij luki w dialogu z ćwiczenia 5/105.. Którą grę wybierze Jenny?. 1 na str. 79 (ścieżka 2.43), przetłumacz go (w oparciu o czerwoną ramkę ze str. 82).. Matematyka 8.06.2020 r. Język angielski 8.06.2020r.. - Dzień dobry.. Każdy wpis zawiera wytłumaczone słownictwo, wiele z nich ma dodatkowo filmy czy nagrania wymowy.1.. - Czy mogę to przymierzyć?. Mogę je przymierzyć?. Przejdź do zadania 4 , zrób je ustnie po czym znajdź w dialogach: Pytanie o cenę: Pytanie o rozmiar: Pytanie o kolor: Pytanie o miejsce przymierzenia ubrania:1..

Dialog w sklepie.

Zad.4 Posłuchaj ponownie i wykonaj zadanie 4. książka "aha ! ". - Jakiego koloru?. Zapisz w zeszycie zwroty: Can I try it on?. Znajdziesz tu ciekawe i praktyczne rozmówki po angielsku opatrzone słownictwem, dodatkowymi materiałami do słuchania i oglądania.. Zadanie 6- przetłumacz zwroty do zeszytu.. Od czterech lat uczę tego języka.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.Jedynka/Reportaż w Jedynce - 7.11.2021 pan tadeusz skawińska.. W kasie biletowej - posłuchaj dialogu i wybierz słowo, które słyszysz.. - Nie podobają mi się za bardzo.. Jest 16.15.. Tryb rozkazujący.. Ostatnio byliśmy na wakacjach, dziś mamy szwedzkie rozmówki w sklepie.. Skopiuj zdań do notebooka, aby dialog w sklepie.. - Co Pani sądzi o tych?. Witaj w sekcji Everyday English - angielski na co dzień, w której dzielimy się najważniejszymi dialogami i zwrotami w języku angielskim.. Następnie przeczytaj dialog na głos.. Naucz się nowo poznanych słówek, czytania dialogu.. Posłuchaj nagrania 3.20, ćw.3, str.105, to dialog w sklepie.. Autor: Monika Łączna-Kur.. - Jaki jest Pani .Dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku.. - Niebieskich albo zielonych.. Tutaj dowiesz się najważniejszych zwrotów i słów potrzebnych do dialogu w sklepie po niemiecku.. Niemiecki na maturzeZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Język niemiecki.. Witamy w dziale Dialogi po angielsku, gdzie zamieszczone są rozmówki angielskie oraz towarzyszące im zwroty i wyrażenia angielskie.Znajdują się tu ciekawe tematyczne dialogi, przykładowe rozmowy w języku angielskim..

Posłuchaj dialogu i uzupełnij tekst.

Następnie napisz, co do siebie pasuje.. Są zbyt ciemne.. Szukam spodni pasujących do tej marynarki.. - Dzień dobry.. Posłuchaj dialogu w punkcie informacji turystycznej i zadecyduj, czy podane informacje są prawdziwe czy fałszywe.. W tym wpisie poznasz przydatne zwroty i słówka, które mogą okazać się niezbędne na zakupach.. piątek 19.06.2020 lekcja nr 5,6 według planu lekcji - lekcja onlinePosłuchaj dialogu z ćw.. Następnie słuchać i sprawdzić.Everyday English.. Zadanie 3(dla chętnych)- posłuchaj dialogu w sklepie i odpowiedz jaką grę wybiera Jenny.. Scenki sytuacyjne pomogą Ci nawiązać rozmowę .Zad.2.Przećwicz czytanie dialogu.. Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba).Strona 107, ćwiczenie 1: Posłuchaj dialogu w sklepie odzieżowym, a następnie powiedz, co do siebie pasuje.. - Tryb rozkazujący-powtórzenie.-kl.8.. NACOBEZU: tworzę tryb rozkazujący czasownika dla formy grzecznościowej (krok 1), dla 2 osoby liczby pojedynczej (krok 2) oraz dla 2 osoby liczby mnogiej (krok 3) stosuję tryb rozkazujący czasownika w codziennych .Posłuchaj dialogu w sklepie.Którą grę Jenny wybiera?.

Posłuchaj dialogu "W sklepie odzieżowym".

A, b czy c?. 2 str. 59 posłuchaj rozmowy, w której chłopiec kupuje zeszyt.. (o ubrania, które występują w liczbie pojedynczej np.W 77. lekcji Kwadransu na angielski wracamy na moment do tematu zakupów, ale tym razem omawiamy wyrażenia używane podczas zakupów online.. Spróbuj przeczytać ten dialog z nagraniem.. Nagrania pochodzą z płyty "Przydatne zwroty i dobre rady".. Słuchając, wskaż obrazek, którego dotyczy nagrana informacja.. Strona 107, ćwiczenie 3: Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.Zadanie 1- posłuchaj/przeczytaj dialog, jaką płytę kupuje David dla Sophie?. 5 Uzupełnij luki w dialogu i zapisz odpowiedzi do zeszytu.. Strona 107, ćwiczenie 2: Napisz w zeszycie zdania z właściwymi formami zaimków wskazujących i pytających.. Przeczytaj dialog z zadania poprzedniego, uzupełnij brakujące zaimki dzierżawcze i zapisz rzeczowniki z zaimkami dzierżawczymi w zeszycie - zadanie 6, str. 55.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Proszę odesłać do 10.06.2020.Zad.. cd.2.35 Ułóż swój własny dialog w zeszycie.. - czy mogę je przymierzyć?. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.W tym filmiku prowadzenie rozmowy, dialogu w języku niemieckim.. Połącz to, co mówi dziewczynka z grami zamieszczonymi w ćwiczeniu 3.. Wszystko z polskim tłumaczeniem i wymową.Posłuchaj dialogu w sklepie odzieżowym: Przeczytaj ten sam dialog - podręcznik strona 107, ćwiczenie 1, następnie połącz fragmenty zdań, znajdujące się pod dialogiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt