Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki

Pobierz

Zadanie.. Myślę że ty też spędziłeś uroczyście i szczęśliwie tegoroczne święta .Życzę ci wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń i udanego roku 2006.. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele .Napisz krótki list lub e-mail: a) do koleżanki lub kolegi (chcesz zapytać, czy umówione spotkanie jest aktualne) b) do urzędu miejskiego albo fundacji wspierającej uczniów( chcesz złożyć podanie o stypendium) c) do księdza (chcesz poprosić o świadectwo chrztu, które będzie Ci potrtzebne) d) do rodziców ( jesteś na kilkudniowej wycieczce i chcesz coś kupić, ale wiesz, że nie możesz tego zrobić bez uzgodnienia z rodzicami) PROSZĘ WAS!List do kolegi z przeprosinami (nieoficjalny, krótki) Cześć Franek!. Ja tego roczne wakacje spędziłam w Warszawie gdzie byłam tam z.. Chcę jednak żebyś wiedział, że powiedziałem to pod wpływem emocji.. Uwaga!Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki w którym opowiesz o szkole o klasie o tym co nowego jest w gimnaz…Na początku listu chcę Cię serdecznie pozdrowić.. Zobacz odpowiedzi.Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.XD Że lubię pisać takie rzeczy, zrobię to.. Piszę ten list, ponieważ czuję, że muszę.. 82% List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górachPrzeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz jedną z przygód Tomka w Krainie Kangurów..

Napisz list do kolegi lub koleżanki ...

Witaj Julio!. Piszę do Ciebie ten list ponieważ chcę się z tobą podzielić wrażeniami z koncertu.Otóz, wczoraj miałam taki chaos i tak szczęśliwy dzień.. Kąpałam się w jeziorze, a następnie łowiłam ryby z tatą.. Na drugi dzień świąt odwiedziliśmy rodzinę i była wesoła świąteczna atmosfera.. Koniecznie nie może się odbyć pod Twoją nieobecnością.. -pozdrowić.Zadanie: napisz krótki list do kolegi lub koleżanki z zagarnicy, opisujacy jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów Rozwiązanie: cześć kacper na początku mojego listu chciałabym cię bardzo gorąco pozdrowić iList do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. 2 .Napisz krótki list do swojej koleżanki lub kolegi z innego miasta wnapisz krótki list do swojej koleżanki lub kolegi z innego miasta w którym w kilku zdaniach opiszesz swoje przygotowania do Wielkanocy.. Cześć Karolina!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mam nadzieję że dobrze się czujesz i że za kilka dni wrócisz do szkoły.Cześć(imię kolegi lub koleżanka) data i miejscowość (akapit) Na początku mojego listu pragnę Cię bardzo serdecznie pozdrowić.. Serdecznie, proszę o pomoc !. Kiedy masz datę, nagłówek jedziesz z listem.. Napisz wiadomość (krótki list) do kolegi - Zadanie 3: Historia I - strona 20W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów..

82% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.

Niedawno wróciłam ze Szwecji.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. droga Kasiu.Napoczątku tego mojego listu chciałam Cię serdecznie pozdrowić.. Proszę o pomoc Your friend in learning Zaloguj się Załóż kontoAdewortów 12, 26.7.2015r.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Jest mi bardzo źle z tego powodu, że Cię obraziłem.. Po zajęciach namówiona przez koleżanki wybrałam się na koncert zespołu "X".Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz krótki list do kolegi/koleżanki w którym masz: -przeprosić że dlugo niepisałeś.. Wszyscy w klasie za Tobą tęsknią i chcą, abyś jak najprędzej wracała do szkoły i do naszej wspaniałej klasy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Msza była jak zawsze piękna i ciekawa .Po mszy poszliśmy do domu spać bo byliśmy zmęczeni..

Tak naprawdę nie myślę tak o Tobie.Napisz wiadomość (krótki list) do kolegi.

2010-12-10 15:44:43Kraków 5.11.2010r.. Ale postaw na kreatywność, swój mózg.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Z góry dziękuję :)Zobacz odpowiedź.. Zapewne niedługo będzie szkolna dyskoteka.. Później robisz nagłówek, w którym piszesz np. ''Droga/Szanowna/Kochana koleżanko!''.. Zadanie.83% Wczuj się w postać syna marnotrawnego i napisz list do swoich rodziców, w którym przyznasz się do popełnionych błędów, opiszesz własne odczucia i poprosisz o wybaczenie.. Napisz list do koleżanki z wakacjiAutor: aryfis Dodano: 19.12.2011 (17:35) " Ten Obcy" Napisz list do kolegi lub koleżanki w imieniu wybranego bohatera opowiadając o wakacjach w olszynach" To zadanie związane jest z książką.. Kalisz , 14.. 83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów".Krótki list do przyjaciela z wakacji Natychmiastowa odpowiedź na Twoje.. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. -informacje o urodzinach.. Z góry dziękuje :-)Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym zachęcisz osobę do.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Więc tak, w prawym górnym rogu piszesz date i miejscowość..

miloszek606 miloszek606 05.05.2016 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki.

W te ferie jestem wraz z moimi rodzicami w górach.tu masz z internetu: Na Krzyżu umarł Pan Jezus Umarł za wszystkich ludzi Kiedy o tym pomyślę Żal w mym sercu się budzi Dziękuję Ci za to Boże Twa śmierć na krzyżu pomoże Odkupić winy każdego Wejść do królestwa niebieskiego Modlę się za to sama Modli się Tato i Mama Cała moja Rodzina Przed Krzyżem kolana zgina.Napisz list do koleżanki /kolegi , w którym opiszesz wrażenia z wycieczki po starożytnej grecji.. 2010-01-03 12:31:50; Napisz list do kolegi lub koleżanki w którym opiszesz najpiękniejszy ogród jaki widziałaś 2012-01-29 15:31:28; Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz co zaobserwowałeś w czasie gdy wiał wiatr.. -zaprosić na urodziny.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Warszawa, 2 maja 2010 (w prawym górnym rogu) Cześć Michał!. (na środku kartki) (akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt