Test klasa 5 opowieści z narnii

Pobierz

Lew, czarownica i stara szafa.. Udostępnij Udostępnij wg Lidkalachowska.. Wisielec literacki z lektury "Opowieści z Narnii" Wisielec.Opowieści z Narnii.. Edytuj elementy.. Postać to zdecydowanie negatywna, która nie cofnie się przed niczym .Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Filmy.. Rozpocznij test.Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Wybierz właściwą odpowiedź.. a) Pół .TEST z lektury.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Piotr, Zuzanna, Edmund, Łucja - czwórka rodzeństwa przysłana od domu profesora.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Jaka pora roku panowała ciągle w Narnii?. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. Lew, czaro.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Najlepsze prezenty dla poszczególnych znaków zo.. Dziękować!. Egzamin - Plac (261) Egzamin - Teoria (938) Inne (2922) .. Ta osoba to postać z jednej z części cyklu "Opowieści z Narnii", którą napisał Clive Staples, Lewis.. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 - Test.. Klasa 5 Polski.. 1) Zaznacz osoby, które występowały w tekscie a) Łucja b) Zuzanna c) Robert d) Piotr e) Kasia f) Edmund 2) Kim był Aslan?. Lew, czarownica i stara szafa".Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków..

Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury ... Imię i nazwisko klasa 1.

Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. a) lwem b) człowiekiem c) tygrysem d) pół człowiekiem pół lwem e) pół człowiekiem pół tygrysem 3) Kim był pan Tumnus?. Lew, czarownica i stara szafa".. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Legenda o świętym Aleksym.Opowieści Z Narnii Ten teścik jest dla tych którzy są w 4 klasie i im jest to potrzebne lub można uzupełnić sobie jak macie czas wolny.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Opowieści z Narnii - Opowieści z Narnii - quiz - Opowieści z Narnii - plan wydarzeń - Opowieści z Narnii .Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów .. Lektura w klasie 5.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.. Więcej .. "Opowieści z Narnii" "Powrót taty" "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "Katarynka" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3 "Chłopcy z Placu Broni" - test 1 "Chłopcy z Placu Broni" - test 2 "Chłopcy z Placu Broni" - test 3W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii"..

67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. annamisztal.Wypracowanie klasa 5 opowieści z narnii.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Tytuł: Opowieści z Narnii.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Tagi dla tego testu: ciekawostka, przygoda, przyrodaOpowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test Z Opowieści z Narnii.. wg Katarzyna14.. - Używasz ich?. Treść.. sprawdzian z lektury opowiesci z narnii klasa 5 .. funtest,a.Plik test Opowiesci z Narnii.doc na koncie uzytkownika annagawin7 folder Lektury SP scenariusze lekcji Data dodania: 17 wrz 2012.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Klasa 5 "Opowieści z Narnii.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Lew, czarownica i stara szafa.. Młodzieżowe słowa 2021 roku!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lektura w klasie 5.C.S.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur..

Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.

Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Kontrakt z klasą Propozycje zaplanowania zawarcia kontraktu z grupą.. Profesor - starszy człowiek z krzaczastą białą brodą i siwą .Moja Klasa (74963) Nick lub Pseudonim (80490) Problemy (878281) Rozwój Osobisty (1631) Sny (46395) .. Rozwiąż test!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Słowotwórstwo.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Katarynka B. Prusa, W pamiętniku Zofii Bobrówny J. Słowackiego,Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. "Opowieści z Narnii.. Jolanta Zianowicz-Szulfer Artykuł - plik pdfOpowieści z Narnii - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaOpowieści z Narnii.. 18 stycznia 2021 02:25 Sprawdzone.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Którą członkinię BLACKPINK przypominasz najbard.. Kto panował nad całą .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Polub.. Lew, czarownica i stara szafa".. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

#1.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Latarnik test z treści.

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Osadź.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Czyje nogi miała postać .. "Opowieści z Narnii.. Historie, które zostają w pamięci - plik pdf Załącznik nr 13.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Wybierz się w podróż saniami Świętego Mikołaja.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9934 głosów.. B. dosyć duża nora.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Lew, czarownica i stara szafa" - STRESZCZENIE.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Akcja: okres II wojny światowej - lata ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt