Środków transportu po niemiecku

Pobierz

samochód.. Fiszki można także odsłuchiwać, co pozwala zapoznać się z poprawną wymową.Krety!. Wystarczy jedynie kliknąć ikonkę z głośnikiem przy danym słowie.. Jazda taksówką na Manhattanie lub złapanie pociągu na stacji Paddingon Station, to tylko kilka z możliwych sytuacji, w których możesz się znaleźć jeśli odwiedzisz Nowy Jork albo Londyn.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim.. 8 klasa) - Środki transportu - środki transportu - Podróżowanie i turystyka - środki transportu .. środki transportu - niemiecki O rety!. zdążyć/ spóźnić się na samolot.. Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. W tej .Musisz przetłumaczyć "ŚRODKÓW TRANSPORTU ŻYWNOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Dziś mam przyjemność zaprezentować Ci tematyczny słownik polsko-niemiecki zatytułowany "Środki transportu".. podróżować/jechać autostopem.Język niemiecki dla logistyków - słownictwo niemieckie z tłumaczeniem na język polski.. W tym celu należy użyć przyimka mit, którego jedną z funkcji jest zastępowanie polskiego narzędnika.. Narzędnik jest to przypadek, którego nie ma w języku niemieckim.. LEKCJA 25.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] 1.pociąg, 2.autobus,Start studying Niemiecki kartkówka środki transportu..

Środki transportu niemiecki DRAFT.

Na Fiszkotece odnaleźć można wszystkie środki transportu po niemiecku.. transport publiczny.. Nie musisz już sięgać po słowniki!. czym?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ŚRODKÓW TRANSPORTU ORAZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.jechać taksówką.. Klasa 8 Angielski Pearson Repetytorium Ósmoklasisty.. mit dem Schiff fahren.Słownictwo dotyczące środków transportu po niemiecku.. Przykładowe zdania: Środek transportu BeförderungsmittelTłumaczenie słowa 'środek transportu' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Środki transportu po niemiecku Chcesz wiedzieć, jak jest rower, samochód, samolot czy taksówka po niemiecku?. Znajdziesz tutaj najważniejsze słówka z tej dziedziny.a także zwroty i pytania, które mogą się przydać podczas korzystania ze środków transportu.. Tematyczne słowniki na stronie podstawyniemieckiego.pl to zbiory słówek powiązanych z omawianą dziedziną.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ŚRODKÓW TRANSPORTU ŻYWNOŚCI" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.1 Środki transportu i miejsca (Podróżowanie rep.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'podatek od środków transportu' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Nazwy pojazdów, środków transportu po niemiecku przedstawiają się następująco: das Auto - samochód der Bus - autobus das Flugzeug - samolot das Motorrad - motocykl die S-Bahn - kolej miejska das Schiff - statek die Straßenbahn - tramwaj das Taxi…Tłumaczenie "środki transportu" na niemiecki..

środek r.m. transportu.

Podstawowe słownictwo będzie pomocne gdy pragniemy skorzystać z komunikacji miejskiej.Tłumaczenia dla hasła " środek transportu " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) Transportmittel.. das Auto - samochód.. 8 klasa) Połącz w pary.. brać/łapać taksówkę.. Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. Professional Development.Musisz przetłumaczyć "ŚRODKÓW TRANSPORTU ORAZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. wg Majawesolowska8.. Niemiecki Test.. samolot.. Fiszki można także odsłuchiwać, co pozwala zapoznać się z poprawną wymową.Jak opisać po niemiecku, jakim środkiem transportu podróżujemy?. Search.środki transportu - niemiecki - Transport Drogowy - Środki transportu - środki transportu - środki transportu - Środki transportu - środki transportu Społeczność Środki transportu niemieckiEdit.. Nie musisz już sięgać po słowniki!. Na Fiszkotece odnaleźć można wszystkie środki transportu po niemiecku.. 18 lipca 2010 Odsłon: .. joana - Nazwy alkoholi po niemiecku - słownik tematyczny; Subskrybuj wpisy na e-mail.. Odpowiada on na pytania "kim?. Możemy też na dole strony poćwiczyć .Środki transportu po niemiecku Chcesz wiedzieć, jak jest rower, samochód, samolot czy taksówka po niemiecku?. jechać samochodem.. ZADANIE DLA CHĘTNYCH - "Reduta Ordona" (środki artystyczne) Połącz w .FACEBOOK----- ----- Was na 35. z cyklu filmów, które pozwolą Wam poznać podstawy języka niemieckiego.Dziś zajmiemy się ruchem drogowym i transportem.Na poprzedniej le..

der Schiff - statekŚrodki transportu po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt