Test z lektury opowieść wigilijna do wydrukowania

Pobierz

Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. To nie ulegało wątpliwości.. nr 4Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Początkowo prowadził go ze wspólnikiem Jakubem Harleyem, a po jego śmierci został jedynym spadkobiercą .. "Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury DRAFT.. a) 6 b) 3 c) 4 3) Kto NIE występował w książce?. Jak zobaczył, że Bob ma niepełnosprawnego syna.. Test W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 2.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Zaczął obchodzić Święta Bożego Narodzenia i był dobry dla ludzi (dawał biednym pieniądze) 5.. Komu pierwszemu zdradza Romeo, że kocha Julię ?. Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?. Test Świętoszek - Molier.. Kamizelka Kamizelka Kamizelka.. Zwłaszcza na1.Charles Dickens2.Londyn3.Ebenezer Scrooge4.Okres Świat Bozego Narodzenia5.Kantor6.Skner,skąpiec7.Zaproscic na Swieta Bozego Narodzenia8.Sam9.Duch zmarlego prz…Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 2.. 2011-12-12 16:27:19 krótkie wypracowanie na temat lektury ,, Opowieść Wigilijna " 2010-06-01 18:39:58 krótka charakterystyka Ebenezera Scrooga z lektury Opowieść Wigilijna 2011-01-24 21:43:48Opowiesc Wigilijna" test z lektury..

Dickensa Opowieść wigilijna.

W kim kochał się Romeo przed poznaniem Julii ?. / deinaeldathiel / Dodaj komentarz.. 22 lutego, 2019.. Wybierz jeden z ww.. a) Pudding b) Indyk c) Barszcz z uszkami 5) Co powiedział trzeci duch?Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Podaj swoje imię:Test wiedzy z lektury - ''Opowieść wigilijna'' | sameQuizy.. 192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. W którym wieku rozgrywa się akcja "Opowieści wigilijnej"?. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Romeo i Julia Romeo i Julia Romeo i Julia.W książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!.

Opowieść wigilijna DRAFT.

elementów charakterystyki i rozwiń go w odniesieniu do głównego bohatera - w 2, 3 zdaniach.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.pytania z kartkówki Krzyżacy.doc (21 KB) pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc (22 KB) pytania z kartkówki Romeo i Julia.doc (22 KB) pytania z kartkówki Hobbita.doc (29 KB)Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOdpowiedź: 3.. Test Medaliony - Zofia Nałkowska 2.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaEdit.. Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 1.Ogniem i mieczem - test znajomości treści lektury Halina Marek, Agata Moździerz OPIUM W ROSOLE - TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY Dorota Wojciechowska-Jabłońska Opowieść wigilijna Katarzyna FolgaPreview this quiz on Quizizz.. POWODZENIA.. .Opowieść wigilijna - streszczenie i test - powtórka, streszczenie z Lektury..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.napisz wypracowanie o opowieści wigilijnej Zgłoś nadużycie.. Śmierć Marley'a,2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Pytania do lektury " Opowieść wigilijna" ?. Często zaczynamy wówczas myśleć innymi kategoriami, mniej egoistycznymi, odnajdując w sobie altruizm, chęć do pojednania i wybaczenia, wyciągnięcia pomocnej dłoni .Lektury.. Dym Dym Dym.. 0 likes.Rozpocznij test.. Głównym bohaterem powieści jest Ebenezer Scrooge, który prowadził interesy na giełdzie londyńskiej.. Okres świąteczny to czas szczególny.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.192 Opowiesc wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedna prawidlowaSprawdzian z "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa Przedstawiamy Wam wzór sprawdzianu z lektury pt."Opowie .. Test Przedwiośnie - Stefan Żeromski 3.. English, World .Najbardziej kompletny test z lektury Oskar i pani Róża jaki znajdziesz w sieci..

"Opowieść wigilijna".

O co pokłóciły się rody Montecchich i Capulettich ?. Jakie rozwiązanie znalazł zakonnik Laurenty, by nie dopuścić do ślubu Julii i Parysa ?. O świętach i wybaczaniu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Oskar i pani Różatest z lektury Opowieść wigilijna.. Czy Romeo miał rodzeństwo?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Miał tez także skład - dom towarowy.. Opowieść wigilijna DRAFT.. Ile lat miała Julia ?. Test Chłopi Władysław Reymont 1.. Scrooge dowiedział się, że Tim (syn Boba) niedługo umrze.Pytania do lektury Romeo i Julia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt