Przeczytaj zdanie i napisz e-mail

Pobierz

Uzupełnij zdania, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie w ćw.4 .. Przeczytaj regułę gramatyczną, zamieszczoną na str. 101, następnie zapisz w zeszycie poprawnie zdania z podanymi czasownikami we właściwej formie trybu rozkazującego - zadanie 4, str. 92.. Ex 1 - uzupełnij brakujące litery w nazwach części twarzy.. rower.Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest Etykiety: Język Polski , Napisz , Pomoce , Przeczytaj , UłóżEx 14 - Napisz zdania ustawiając wyrazy w odpowiedniej kolejności.. 6 In we sing lots of songs.Przeczytaj uważnie zapisane w ramce wyrazy z rz. Ułóż jak najmniej zdań, stosując zasadę wykorzystania w każdym z nich jak największej liczby wyrazów z rz niewymiennym.. Stwórz w zeszycie własny komiks (5-8 klatek) przedstawiający dowolną sytuację domową.Przeczytaj teksty i zaznacz poprawne odpowiedzi w ćw.3.. W pierwszym zdaniu podkreśl wszystkie litery ozna - czające samogłoski.. Długość wypowiedzi powinna wynosić od 50 do 120 słów (nie licząc wyrazów podanych na początku wypowiedzi).. W e-mailu do waszego wspólnego kolegi lub waszej wspólnej koleżnaki napisz:- z jakiego powodu doszło do kłótni,- jak twoja obecność pomogła przyjaciołom się pogodzić,- w jaki sposób .od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji..

Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.

Pamiętajcie o narracji w 1. os. oraz emocjach i uczuciach.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. … poniżej.. Poklócileś się/Poklóciłaś się ze swoją dziewczyną/swoimPls szybko :') Przeczytaj zadanie i napisz e-mail.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.. Właśnie wróciłeś z zagranicy, gdzie pracowałeś w barze jako kelne.. Podkreśl w tekście linią prostą przyimki, a linią falistą - spójniki.. 12 opowiadań o przyjaźni zamieszczone na stronach 31-34 podręcznika.. Napisz podkreślone w zdaniach litery na właściwych karteczkach.. Przeczytaj komiks s. 201-204 i wykonaj w zeszycie polecenie 6, s. 206.. Nauczycieli, którzy wspierali się materiałami znajdującymi się na tej stronie, zachęcamy do korzystania z treści publikowanych na stronie epodręczniki.pl, scholaris.pl czy lekcjewsieci.pl, a także na innych portalach, z .Przeczytaj email potem Przeczytaj zdania w prawej kolumnie zakreśl błąd i napisz poprawne zdanie.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.4 Przeczytaj tekst i uzupełnij formularz.. Następnie wymień się zdaniami z partnerem i rozwiń je.6 Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi grupami słów i zawierają co najmniej jedną głoskę miękką.. 04.2020 r. (poniedziałek) Temat: Pijemy nektar, jemy ambrozję i zbieramy laury..

Zamień je na zdanie pytające i napisz.

Szkoła mówienia i pisania 129 Napisz opowiadanie odtwórcze z dialogiem na podstawie zamieszczonego planu wydarzeń.TEMAT 3: Wykres zdania pojedynczego - ćwiczenia.. Przeczytaj uważnie poniższe zdanie i określ czy jest ono prawdziwe czy fałszywe.. Napisz transformacje zdań w ćw.. Napisz: "Dzisiaj przekazałam e-mail do szefa" , zamiast: "Pani e-mail został przesłany do osoby decyzyjnej" .. (W załączniku jest 4 i 5)Przeczytaj zdanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Wykonaj wykres zdania.. Jens kann … .powstały zdania z informacjami.. List pisze, adresuje i wysyła .. Napisz dwa wybrane zdania z ćwiczenia 1.. 3, 2, 1.Przeczytaj fragmenty książki Dziesiąty poziom.. Wstaw na końcu zdania odpowiedni znak.. Pamiętaj, aby wykres był czytelny.Przeczytaj (podręcznik s. 206 - żółta ramka) i zapisz w zeszycie wyjaśnienie pojęcia "wyraz dźwiękonaśladowczy", następnie wykonaj polecenie 7, s. 206 (ustnie).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. ZADANIA DLA UCZNIA: Zeszyt ćwiczeń, s. 101/102.. Zapamiętaj!. Napisz te wyrazy.. 6 str.104.Przeczytaj podany e­mail.. Otocz ją pętlą.. W drugim zdaniu podkreśl jak najwięcej liter oznaczających spółgłoski.. maleć - obraź - nic - miecz - głos - odpowiedź - siad - misa - - by się uśmiał.Przeczytaj zdania i napisz w zeszycie wypowiedzi pacjenta..

Reforma 2019przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail .

Ustal, których rysunków brakuje.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.. Ex 2 - przeczytaj zdania, które opisują dziewczynkę z zadania 1 i wybierz odpowiednie uzupełnienie zdań.NA JUTRO PROSZE przeczytaj w piśmie świętym Mt 13,1-23 i napisz, co w tym fragmencie jest wyjątkowego wojtek99041600290 W tym fragmencie wyjątkowe jest to że Jezus opowiada zgromadzonym ludziom przypowieść o siewcy .8.. Maciek przeczytał list adresowany do Olkaw 4 p. Przetłumacz podane w ćw.5 w nawiasach fragmenty na język angielski.. 3 a I invite .Przeczytaj uważnie list.. Odrabiamy.pl 11 maja 2018 @Gość Cześć, komentujesz rozwiązanie do tego zadania, jest ono dostępne dla użytkowników premium.. • Uzupełnij zdania właściwymi wyrazami.. Z parteru dał się słyszeć jeszcze jeden wrzask Ekierki i łomot oznajmiający,Przeczytaj informacje str. 192 ( podręcznik ).. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.Ostatnio byłeś świadkiem kłótni swoich przyjaciół.. Uzupełnij brakujące wyrazy.. 1 p. Radom, 25.04.2014 r. Drogi Olku!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj zdanie egzaminacyjne.. Napisz opowiadanie na temat " Wizyta wybranego bohatera lektury w Twojej miejscowości".Przeczytaj zdania w zadaniu 3 na str. 92 i wybierz właściwe relacje..

Przeczytaj poniższe zdanie i napisz e-mail do kolegi lub kolezanki.

Aby je zobaczyć, należy wykupić konto premium tutaj: .Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Poniżej znajdują się rysunki przedstawiające wyrazy z ramki.. Nie zapomnij o pytaniach na wykresie.. Wpisz w puste pole literę "P" lub "F" (zdanie fałszywe popraw).. - Margit uważa maila od Agnieszki za bardzo ci Odpowiedź na zadanie z Effekt 1.. 4 Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się od nich tylko miękkością jednej z głosek.. Zapisz swoje myśli i przeżycia w kilku zdaniach tak, aby oddać silne emocje.. Praca samodzielna - napisz w zeszycie zdanie Długa łódź bezszelestnie płynęła wzdłuż brzegu porośniętego gęstym sitowiem.. Ułóż wstęp do opowiadania odtwórczego zatytuło-wanego Zaskakujący dzień.. Zeszyt ćwiczeń p.. Temat: Opowiadanie twórcze - ćwiczenia wdrażające.. 2 Znajdź nazwy ośmiu przedmiotów szkolnych i˝uzupełnij nimi zdania.. Pamiętaj o zdaniach urwanych, wykrzyknikach, równoważnikach zdań.. Norma moralna to wszelka wypowiedź dotycząca tego, co powinno być, w szczególności zaś wyrażająca wskazanie określonego sposobu postępowania w określonej sytuacji, czyli wy-Nie używaj zdań, które najczęściej spotykasz w pismach urzędowych.. Wypisz z niego przysłówki.. burzyć jarzębina jarzyny .Wyobraź sobie, że jesteś Ikarem i z zachwytem spoglądasz na świat z góry.. pamieaj aby rozwinać każdy podpunkt i aby zmieścić sie w limicie słów.. Przeczytaj wiadomości w Messengerze oraz poradyw zadaniu 5, str. 93.Napisz kartkę z pamiętnika (ciąg dalszy do tekstu z podręcznika) w programie Word i prześlij na adres email: do 10.04.2020 r. (czcionka Times New Roman, rozmiar 12)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt