Test sprawdzający wiedzę chłopcy

Pobierz

właścicielem restauracji.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. czerwonym i zielonym.. Żółtoskórzy.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Czerwonoskórzy.. Czytam sam Pewny start.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. niebieskim i czarnym.. Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: Świętoszek: Molière: Rozwiąż test: KrzyżacyNajlepiej wśród chłopców gwizdał: a) Czonakosz b) Rychter c) Lesik d) Czele RozwiązanieChłopcy z Placu Broni - - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Chłopcy z placu broni - test .. Test składa się z 16 pytań dotyczących lektury szkolnej "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara..

Testy Test sprawdzający wiedzę po rozdziale 7, grupa 2.

Sprawdź swoją wiedzę.test sprawdzający wiedzę z fizyki z zakresu gimnazjum .pdf test sprawdzający z królowej śniegu .pdf test sprawdzający wiedzę z lektury chłopcy z placu broni .pdfMatematyka 2019.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z polskiego.Chłopcy Pewny start.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. b) chłopiec zamieniony za karę w pajacyka.. Chłopcy z Placu pod Dębami.. kuzynem Mikołajka.. Jak miał na imię Nemeczek?. Matematyka dla klasy 6 - Nauka o procentach oraz wykonywanie zadań z udziałem procentów.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak miał na imię Boka?. Interaktywny test online z odpowiedziami, sprawdź czy zdasz.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy , a odpowiedzi zabawne.. katarynka Znajdź słowo.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4..

Sprawdzian zawiera 14 pytań, które zweryfikują Twoją wiedzę i przygotowanie.

b) Gereb.W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Pinokio to: a) drewniany pajac, potem rudy chłopiec.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Na podstawie testu CKE.. c) osioł zamieniony w kukiełkę.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. Odkrywam świat Pewny start.. PDF (0.3 MB) Pobierz Testy.Język polski testy szkoła podstawowa.. Testy Teleturniej.. Rozwiąż test!Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni" | sameQuizy.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Rozwiąż test i sprawdź!Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Tagi dla tego testu: Jeśli czytaliście książkę ten test będzie dla was prościzną.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. z Mikołajkiem.Opis testu.. żółtym i czerwonym.. Sprawdź się!. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (szkoła podstawowa).. PDF (0.5 MB) Pobierz Testy.. jednym z uczniów.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. 2) Matka Janka była: 3) Janko był nazywany Muzykantem: 4) Zachwycały go:Test ze znajomości lektury PINOKIO..

Start.test sprawdzający znajomość lektury chłopcy z placu broni.pdf (22 KB) PobierzKlasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski katarynka.

Katarynka - słowa w książce Znajdź słowo.. Odsłon: 30915 Ocen: 138 (67 %) Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu lub odpowiedzi ustnej z języka polskiego.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Jak nazywał się stolarz, który podarował Dżeppettowi kawałek drewna?. opiekunem uczniów.. O dojrzewaniu.. Klasa 5 Polski Katarynka.. Testy Test semestralny na podstawie rozdziałów 3-5.. Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. wg Ankiety317.. Rozwiąż test.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Rozwiąż test składający się z 17 pytań i sprawdź swoją znajomość lektury "Lassie, wróć!. Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.Test sprawdzający Twoją wiedzę dotycząca lektury "Lalka" Prusa obowiązkowej na maturze.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Klasa 5 Polski.W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test posiada wyjaśnienia odpowiedzi.. Dziewczęta Pewny start.. Podaj swoje imię:TEST SPRAWDZAJĄCY WIEDZĘ Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ 1.Dokonując oceny wstępnej osoby poszkodowanej sprawdzisz kolejno: A. stan świadomości, ogólne wrażenie, drożność dróg oddechowych, oddech B. drożność dróg oddechowych, oddech, krążenie, stan świadomościQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

".Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.1) Dlaczego zaraz po narodzinach Janko został ochrzczony?

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieTest ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Egzamin ósmoklasisty z Matematyki 2019..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt