Uzupełnijcie w zeszycie notatkę w formie schematu

Pobierz

z otrzymanym kluczem.• Zad.. 7th April 2020Jako notatkę proszę zapisać w zeszycie: 1. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej .Wykonaj notatkę w formie schematu .. 4 str. 82 - Odszukajcie wyrażenia w tekście z zadania 2 i uzupełnijcie w nich brakujące słowa - przetłumaczcie je (słowniczek str. 93) - uzupełnione wyrażenia wraz z ich tłumaczeniem zapiszcie w zeszycie.. - Na pierwszym planie widać kobietę z dzieckiem w otoczeniu maków.. 4.Podział ze względu na znaczenie: 5.Funkcja w zdaniu: 6.Zapisz notatkę w postaci schematu lub tabeli.. Autor: Huha21, 2013-02-27 18:08:59 Dodaj do: Zapisz notatkę w postaci schematu lub tabeli dotyczącą:-filmu-zajęc pozalekcyjnych Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Życzę udanej i spokojnej pracy.. Klasa IV 27.03.2020r.Potem w zeszycie wykonajcie zadania 1, 2 i 3 str. 187 podr.. Rozwiązania.Zapiszcie w zeszycie notatkę, żeby każdy z nas zapamiętał, co to pojęcie oznacza.. Proszę czekać.. Newton jest jednym z największych uczonych.W oparciu o eksperymenty i zasady matematyki przeprowadził wiele badań,które pozwoliły mu sformułować zasady mechaniki,prawo powszechnego ciążenia ,teorię ruchu planet,wyjaśnić zjawisko przypływu i odpływu .Uzupełnij w zeszycie notatkę w formie schematu: .. Nazwij typ narracji zastosowany w utworze.. Praca domowa: Poćwiczcie, czy na pewno zapamiętaliscie co to jest anafora i wykonajcie w zeszycie ćwiczeń zadania 1-3 na stronach 78-80.uzupełnijcie zdania..

1 i 2 str. 56Napisz w zeszycie notatkę w formie schematu.

3.Wymień choroby somatyczne.. Uzupełnijcie informacje na temat Oskara i jego doświadczeń w czasie każdego z dwunastu proroczych dni:• sporządzić notatkę w formie schematu • opisać wygląd i cechy swojego przyjaciela .. >>>>> 20.11.2020 TEMAT: Sprawdzian wiadomości z rozdziału .Notatkę w formie planu twórczego (kompozycyjnego) przygotowujemy przed przystąpieniem do samodzielnej wypowiedzi ustnej, np. do głosu w dyskusji bądź wypowiedzi pisemnej, np. rozprawki.. Przykład notatki - Zemsta.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj polecenia 1-2 str. 136-139.. Opis lekcji: podczas tej lekcji najpierw zapoznamy się z fragmentem Księgi Rodzaju z Biblii Tysiąclecia "Stworzenie świata", następnie wykonamy notatkę w formie schematu.. Rozróżniamy plany ramowe (punktowe), szczegółowe (rozwinięte) złożone z punktów i podpunktów oraz równoległe (porównawcze), w których .Jak sporządzić notatkę?. Termin przesłania- 30.04.2020.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Używamy krótkich, prostych zdań.. Wykonaj w zeszycie zad.. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce .Sporzadz notatke w dowolnej formie( np. kilkuzdaniowej wypowiedzi ,tabeli,schematu ) na temat różnych rodzajów wróżb Prosze o pomoc Zgłoś nadużycie.. W razie trudności służę pomocą.. 4 str. 82 - Odszukajcie wyrażenia w dialogu i uzupełnijcie w nich brakujące słowa - przetłumaczcie je (słowniczek str. 93) - uzupełnione wyrażenia wraz z ich tłumaczeniem zapiszcie w zeszycie..

Sporządź notatkę w formie schematu (ćw.

.Zrób w zeszycie otrzymaną mailem notatkę nr 1.. Notatki do sprawdzenia przesyłają mi uczniowie zapisani w e-dzienniku przy numerach od 16 do 19.Zapisz temat w zeszycie przedmiotowym i zrób krótką notatkę nt. rytmu (np. w postaci kolorowego schematu J); Zrób ćwiczenia1-5 s. 83-84 (Zeszyt ćwiczeń).. Przyjaźń poddana próbie • czytać głośno • wymienić bohaterów utworu • powiedzieć 2-3 zdania na temat wydarzeń przedstawionych w utworzeCel: porządkuję informacje o stworzeniu świata według Biblii w formie schematu.. Zapisujemy tylko najistotniejsze infor.. Zdjęcie notatki proszę przesłać na e-maila lub Messenger.. - Na drugim planie artysta przedstawił rozległą, malowniczą łąkę na wzgórzach.Opracuj w zeszycie notatkę w formie mapy myśli.. Strona 2 z 41 4.. 7 oraz 9 ze strony 29 w podręczniku.. Zaznacz fragmenty dotyczące nowych sąsiadek pana Tomasza.. interaktywne.. Mariola Kopańska-Wyrzykowska .. Czwartek 26.03.. Tego, co jest napisane czcionką pochyłą (kursywą), nie wpisujemy do zeszytu.. Rozwiązanie poniżej: Odpowiedź na zadanie z Gramatyka i stylistyka 8.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.Schemat notatki.. 26.03 Utrwalamy pisownię wyrazów a ą ,ę oraz om, on, em, en .. Czekam na ćw.. 1 i 2 str. 56 • A teraz pora na słówka związane z krajobrazem:1.Uzupełnijcie i zapiszcie w zeszycie: Oskar pisze listy do Pana Boga, ponieważ: - chce uporządkować swoje myśli, - szuka kontaktu z Absolutem---2..

Zób w zeszycie notatkę nr 2.

Całą resztę wpisujemy do zeszytu, wykonując polecenia.Pod notatką w formie mapki myślowej opisz krótko trzy wybrane wynalazki w formie haseł słownikowych, to znaczy najpierw podaj nazwę wynalazku, a po pauzie krótkie objaśnienie do niego.. Pozdrawiam i ściskam mocno.. Nauczyciel.. Wyróżniamy najistotniejsze wiadomości (można użyć kolorów, strzałek, ramek, podkreśleń).Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania z polskiego.. ", strony 238 .Przeczytaj tematy w podręczniku,,Ryby-kręgowce środowisk wodnych"str.83-86 i ,,Przegląd i znaczenie ryb"str.87-92,przejrzyj strony internetowe dotyczące ryb,głównie ryb żyjących w polskich wodach.Zredaguj notatkę dotyczącą tych tematów,zapisz ją w zeszycie.Zdjęcia notatki prześlij na mojego e-maila w zeszycie polecenie nr 3 i 4.. Zadanie jest zamknięte.. Informacja z dn. 06.04.2020r.. Temat: Podmioty szeregowy i domyślny.. Główne skutki długotrwałego stresu.. Sposoby walki ze stresem.. Na maile czekam do soboty.. Uwaga zapominalscy!. Wykonaj zadania z Unitu 5 w zeszycie ćwiczeń.. z poprzedniego tygodnia.. Należy zachować czytelny i przejrzysty układ tekstu.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. 4., s. 118 - w zeszycie pełnym zdaniem wpiszcie tylko, kto jest autorem tych sentencji 7) wykonajcie pisemnie w zeszytach zad..

• W zeszycie ćwiczeń zróbcie zad.

Sprawdź swoje odpowiedzi .. Dzisiaj utrwalamy materiał z tematu o Bolesławie Krzywoustym.. Wykorzystaj nagrania i wykonaj zad.. Przez co się odmienia?. Co określa?. Zaprezentuj w dowolnej formie sylwetkę wybitnej osoby, której niepełnosprawność .. W zeszycie ćwiczeń zróbcie zad.. Odszukaj w zdaniach orzeczenia i podmioty (Na rozgrzewkę,s.236) Odczytaj informacje o podmiocie szeregowym i zapisz zeszycie.. Praca domowa.. Materiały: Podręcznik dla klasy 6 "Nowe słowa na start!. 7., s. 121 (podpowiedź: będzie po równo zdań pojedynczych i złożonych)a) Uporządkuj informacje o rozplanowaniu poszczególnych elementów w dziele.. dotyczącą Isaaca Newtona.. od Pani Martyny Gołąb Klasa IV Podaję tematy i daty do zapisania w zeszycie.. Zanotuj w formie schematu najważniejsze wiadomości dotyczące wybranej części mowy , na przykład CZASOWNIKA 1.. W 3- 4 zdaniach opowiedzcie legendę o dwunastu proroczych dniach ( zapis w zeszycie).. 2.Na jakie pytania odpowiada?. Zapisz w zeszycie 7 znanych ci przysłów, jedno z nich przedstaw w formie rysunku.. Rozwiązanie zadania 4 i 5 str. 187 z podręcznika prześlijcie jako wiadomość na maila: lub zróbcie zdjęcie rozwiązania i wyślijcie na mojego Messengera.W zeszycie ćwiczeń uzupełnić ćw.. Wykonaj ćwiczenia w Zeszycie ćw.. Uzupełnij karty pracy 1 i 2 (wydrukuj lub przerysuj i uzupełnij w zeszycie).. Pamiętaj, aby w tytule swojej wiadomości podać imię i nazwisko.6) wykonajcie ustnie zad.. Wykonaj ćw.. Rodzaje notatki: a) tabela : -informacje przedstawiamy w przejrzysty, praktyczny sposób; -używana najczęściej do zestawienia, ukazania różnych informacji, tj. daty urodzin wielu autorów lub do gromadzenia słownictwa; b).Zanotuj notatkę w formie schematu czasownika.6 KLASA POLSKI?. 1 oraz 2 na stronie 28 w podręczniku.. Napisz wypracowanie (ze wstępem, rozwinięciem i zakończeniem, akapitami), co najmniej 150 słów i wyślij do końca tygodnia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. UWAGA!. Teraz czas na praktykę: wykonajcie w zeszycie zadanie 4 str. 250.. Jak napisać notatkę?. Wykonaj ćw.1,2, s.236.Potem zróbcie w zeszycie notatkę w punktach i uzupełnijcie temat w zeszycie ćwiczeń.. Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków.Zapisz odpowiedzi do zadań 1, 2, 3, 9 w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt