Opis swojego dnia po niemiecku

Pobierz

Po zajeciach wracam o domu.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Mam czas na oddanie tego do początku listopada.. Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Opis niemiecki wzór.Opis przyjaciela angielski.nauczycielka - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Po obiedzie mam czas wolny.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jest potrzebne do opisu wszelkich osób.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki..

opis dnia po niemiecku.

Do szkoły wychodze o 7.20.. Mogą to być oddzielne wypowiedzi lub elementy dłuższych wypracowań.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Pogoda po niemiecku Bez podstawowej znajomości słów związanych z pogodą nie zrozumiesz prognozy pogody, sąsiada w Niemczech mówiącego Ci o przyszłej ulewie, a koniec końców wylądujesz bez parasolki na deszczu i cały zmokniesz.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Wyposażenie kuchni niemiecki.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. O 7.45 ide do szkoły.. O 7:20 ubieram sie .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; ..

Opisz swój dzień po niemiecku.

gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Hej.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. opis dnia po niemiecku.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Przykładowy opis dnia po niemiecku: Ich heiße Alexander und gehe in die 5.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". tutaj masz kilka przykładowych opisów.. Napisano 16-11-2005 12:56, przez flinso.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie złożonymi.Jak opisać swój dzień po niemiecku?.

Potrzebuję opis Świąt Bożego Narodzenia w Polsce po niemiecku.

Edukacja » Język Niemiecki.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. "Cechy wyglądu zewnętrznego po niemiecku to kluczowe słownictwo wykorzystywane przy opisach osób.. Jak mogłeś zauważyć podałem w tej liście tylko same przybory wyłączając nazwy mebli, czy takie słówka jak zlew.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. słucham muzyki(od 17 -19)Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.Mam nadzieję, że teraz sprzęt kuchenny po niemiecku nie sprawi Ci żadnego problemu!. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Chodzi o adwent, Wigilię, Mikołajki i te sprawy.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .Obiad mam o 15:15.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania..

Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.

Pomóżcie prosz.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. .Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. poleca 81 % .. Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas czytania: 1 minuta.. O godzinie 6:45 idę się myć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt